0545 235 86 03

ucuz çiçek, çiçek siparişi, çiçek gönder, online çiçek siparişi, ankara çiçek siparişi, ankara çiçek gönder, ucuz çiçek gönder, online çiçek gönderme, çiçek gönderme, çankaya çiçek siparişi, çankaya çiçek gönderme, çankaya çiçek gönder, balgat çiçek siparişi, balgat çiçek gönder, balgat çiçek gönderme, keçiören çiçek siparişi, kavaklıdere çiçek siparişi, sevgiliye çiçek, anneye çiçek, gül siparişi, orkide siparişi, istanbul çiçek siparişi, istanbul çiçek gönderme, istanbul anadolu yakası çiçek siparişi, istanbul anadolu yakası çiçek gönderme, istanbul avrupa yakası çiçek siparişi, istanbul anadolu yakası çiçek siparişi, çift dal orkide, orkide fiyatları

ÇİÇEK SİPARİŞİ :
İnternet sitemizden çiçek siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz. Çiçek siparişlerinizi nasıl vereceksiniz?  Siparişini vermek istediğiniz çiçek üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. 4 adımda siparişiniz oluştura bilecek oluşturacağınız siparişleriniz anında ilgili bayimizin ekranına düşerek siparişleriniz hazırlanıp tam zamanında teslim edilir.
ONLİNE ÇİÇEK :
Sitemizden 7 / 24 online çiçek siparişi verebilirsiniz. siparişini verdiğiniz çiçekleriniz bayimiz tarafından en hızlı şekilde hazırlanıp adrese zamanında teslim edilir. En taze çiçeklerimizi siz değerli müşterilerimiz için online çiçek sitemizde sergiliyoruz yapmanız gereken tek şey sitemizden sipariş vermeniz.
ÇİÇEK GÖNDERME :
İnsanlar sevdiklerinden çiçek aldıklarında duygularında değişim olur, insanları sevindirmenin en güzel ve en kolay yoludur çiçek vermek bizde sizlere bu güzel duyguyu uyandırmanız için yardımcı olmaya çalışacaz sitemizde sizin için seçtiğimiz çiçeklerden seçiminizi yaparak başlayabilirsiniz.
GÜVENLİ ÖDEME :

3D Secure elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve Master Card tarafından geliştirilmiş bir sistemdir. Web Sitemiz 3D Secure güvenlik sisteminin alt yapısına sahiptir. Ayrıca 256 bit SSL Güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Web sitemiz tüm arama motorlarının ve browser 'ların kabul ettiği güvenli sayfa özelliğine sahiptir.https:// kullanmış olduğunuz browserın domain satırını inceleyecek olursanız yeşil renk güvenli sayfa özelliğini görebilirsiniz. Çiçek siparişlerinizi kredi kartınızla güvenli ödeme ile yapabilrsiniz.

Banka havalesi ile yapılan siparişlerinizde yapılan ödemelerinizi mail ile bize bildirmeniz gerekmektedir. İyi alışverişler dileriz.